Český Brod

Do Českého Brodu jsem dorazila o chvilku dřív, než začínala prohlídka sokolovny,
 a tak jsem využila čas k malé procházce po náměstí. Je to místo, které si člověk užije, i když tam stráví jen pár minut. Historické budovy městského úřadu vytvářejí příjemnou kulisu a celé náměstí působí klidně a přívětivě.

V záhonech kvetly růže a vzduch byl ještě provoněný posledními květy lípy.
 Z kostela sv. Gotharda se ozývaly závěrečné tóny mše a celé místo mělo zvláštní, 
téměř slavnostní atmosféru.










Komentáře

  1. Podle fotek je vidět, že stojí za to se tam zastavit.
    Klidný den !
    Hanka

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky