Olomouc centrum
Když jsem byla v Olomouci poprvé, byl orloj v rekonstrukci.
Nyní jsem měla štěstí a viděla jsem ho v plné kráse.
Orloj se spouští jednou denně a to ve 12 hodin,
ale protože jsme přes den cestovali,
tak jsme si museli počkat až v sobotu na 12tou hodinu, aby jsme ho viděli v chodu.
| Arionova kašna |
| Želva |
| sloup Nejsvětější trojice |
| socha z písku |
| Kostel sv. Mořice |
| Sousoší Olivetské hory |
| zvony ve Svatomořické věži |
Výhledy ze Svatomořické věže na Olomouc
| radnice s orlojem |
| kostel sv. Michala |
Po malé přeháňce se udělala duha.
Děkuju za návštěvu a také za komentáře, jsem ráda za vaše postřehy.
Krásný den.
Večernice, u tvých fotek jsem si zavzpomínala na náš velikonoční výlet do Olomouce. je to město, které má co nabídnout.
OdpovědětVymazatDěkuji za fotky a přeji příjemný den. Helena
Už vím i z jiných blogů,že Olomouc je krásné město a má co nabídnout.
OdpovědětVymazatI tvoje fotografie to dokazují.Duha je úžasná.
Měj se hezky
Já město moc nefotím, protože neumím, ale tvoje fotky vypadají docela hezky, zvláště ty "pohledy na střechy". Přeji hezký den.
OdpovědětVymazat